Günlük Konaklama
Havalar ısınması ile yaz sezonu açılmaya başladı. Sezonun açılması ile seyahatler ve geziler yapılmaya başlandı. Bu tatillerin en büyük sorunu ise nerede kalınacak olmasıdır. Mersin günlük pansiyon bu sorunu ortadan kaldırarak size kalacak bir yer sunuyor. Otel yerine evde kalınması daha mantıklı ve daha uygundur.

Bu ev ya da pansiyonların iyi bir yönü ise bir yere tıkılıp kalmamaktır. Otelde bütün imkanlar otel içerinde olduğu için sadece belirli yerlerde vakit geçirebilirken ev ya da pansiyonda böyle bir sorun olmamaktadır.
Günlük tutulan pansiyonlar size hem konaklamaya yer verir hem de içinin eşyalı olması ile bütün ihtiyaçlarınızı giderecek türden olur.

Bazı pansiyonlar yemekli olurken bazıları yemeksiz olmaktadır. Fakat evde yemekleri kendiniz yapmanız gerekir. Evde yapılan yemekler için sadece malzeme almanız gerekir. İçerisinde bütün eşyaların bulunması artı olarak bir şeyler almanızı gerektirmemektedir. Mersin günlük pansiyon size bu olanakların hepsini sağlamaktadır.
Sadece kalınacak kadar ücret ödenmektedir.

Faturaları pansiyonu tuttuğunuz yerin sahibine aittir. Konaklama için bir ücret ödeyip dilediğiniz gibi gezebilir ve tatilinizin ya da gezinizin tadını çıkarabilirsiniz. Kalınacak kişi kadar değişen pansiyonlar vardır.

Eğer 2 kişi kalmak istiyorsanız daha küçük daha fazla kişi kalmak istiyorsanız daha büyük pansiyonlar bulunmaktadır. Mersin günlük pansiyon ile bu isteklere göre bir başvuru yapıp kalınacak bir yer ayarlayabilirsiniz. Sadece günlük ücreti ödeyip keyfinize bakabilirsiniz.

Resepsiyon

Resepsiyon

Binamız Ev Concepti ile döşenmiş Olup Gece Geç saatler olsa bile sizin ile ilgilenecek Güleryüzlü personeller Bulabileceğiniz Günün her saatinde rahatlıkla konaklama yapabileceğiniz hizmeti sunmaktadır.

İNCELE
7/24 AÇIK

7/24 AÇIK

Ofisimiz Sürekli Açık. İstediğiniz ve ihtiyaç duyduğunuzda Hemen ARAYIN.! 05319190522 - 0507 154 74 54. Mersinde Günlük Kiralık Dublex ve Triplex

İNCELE
Günlük Pansiyon

Günlük Pansiyon

Havalar ısınması ile yaz sezonu açılmaya başladı. Sezonun açılması ile seyahatler ve geziler yapılmaya başlandı. Bu tatillerin en büyük sorunu ise nerede kalınacak olmasıdır.

İNCELE