Tatil, gezi, iş nedeniyle şehir dışına çıkmak gerekebilir. Şehir dışına çıkıldığı zaman en büyük sorunlardan birisi nerede kalınacağı olur. Bunun kolay bir yolu ev ya da pansiyon kiralamaktır.

Mersin günlük pansiyon size bu konuda bir kolaylık sağlamaktadır. İçinde her türlü eşyanın bulunmasından dolayı sizin sadece özel eşyalarınızı alıp gelmeniz gerekmektedir. Günlük olarak belirlenmiş ücretler dışında hiçbir artı ücret ödemeden tatilinizin ya da iş görüşmenizin tadını çıkabilirsiniz. 


Yemek konusunda sizin yapmanız gereken ya da yemek çıkaran pansiyonlar bulunmaktadır. Otele göre kıyasla her türlü daha hesaplı ve daha iyi olan Mersin günlük pansiyon sizi belirli alanlar içerisinde sınırlı tutmamaktadır. Otel de imkânlar belirli alanlarla sınırlandırırlar pansiyon ya da evde böyle bir sınırlama yoktur. İstediğiniz gibi gezebilir ve tatilinizin keyfini çıkarabilirsiniz. İçersin de mutfak eşyasından temiz çarşafa kadar her şey bulunan bu pansiyonlar tam da sizin rahat edeceğiniz türden planlanmış ve ayarlanmıştır.
Kişi sayısına göre değişen oda sayısı bulunduran Mersin günlük pansiyon sizin isteğiniz üzerine ayrılmakta ve hizmetinize sunulmaktadır. Kalacağınız gün sayısına göre ödeme yapılıp başka hiçbir ücret ödenmemektedir. Faturalar pansiyon sahibine ait olmaktadır.

 

Otele kıyasla kendinizi evinizde hissetmeniz için hazırlanmıştır. İstediğiniz saatte çıkabilir ve istediğiniz saatte girebilirsiniz. Bu arada kendi yemeğinizi yapmak için birkaç yiyecek malzemesi almanız gerekebilir. Bunun dışında size masraf barındırmamaktadır.